הטרנד הבא לא ייצא לכם מהראש...

אמנם לא הקדמנו את זמננו, אך המראה המטאלי ישלוט חזק בדגמי חורף 2015. בכל סגנון ועיצוב המראה המטאלי יכבוש את העין ויחמם את הלב (על אף ניגוד האינטרסים).. אנחנו מכירים אותו יותר בדגמי מגפי החלל הכסופים, והנה נכנס אלינו הטרנד המטאלי בצעדי ענק נועזים ומקוריים יותר..
 
נעלי עקב לא מהעולם הזה... סגנונות ייחודיים שסביר מאוד להניח שיהיו נדירים לעין וישמרו על מקוריות למי שתנעל אותן בגאווה..
אוקספורד בסגנון מטאלי... כולנו הרי משועבדות לסגנון האוקספורד,  any time all the time. חשבנו שראינו הכל וניסינו כל נעל והנה מגיע חידוש בוהק שמרענן את קו 
המחשבה. נעליים נוחות מאוד וללא ספק עם אמירה חד משמעית!!

ולקינוח מגפון מטאלי כסוף. סגנון מוכר, אך עם עיצוב בלתי שגרתי של כסוף בוהק בשילוב אבנים משובצות. נעל מקסימה ומעניינת שנותנת עקיצה לכל סגנון לבוש.

אחד מהטרנדים הפופולריים שאנחנו רואים בכל עונה בסגנון ווריאציה אחרת הוא הטרנד ה"חייתי". בין אם זה נמר או נחש, קרוקודיל או זברה, עטוף פרווה פלאפית או קצוצה למשעי, הטרנד החייתי מצליח לכבוש את ליבנו כל פעם מחדש. חורף 2015 מביא איתו חידושים של עיצובים ושילובים מעניינים מההדפס החייתי, כזה שירעיש בכל צעד (במובן הויזואלי כמובן)...
 
נתחיל בבלרינה המתוקה והנוחה.. זה יכול להיות בכיסוי מלא של הנעל או ברמיזה קדמית או אחורית, כך או כך היא מלאת עניין וחן.
נעלה דרגה לעקב קטנטן ונוח שמשתלב בטקסטורות של עורות ובדים בהדפסים חייתיים במבחר צבעים וסגנונות עיצוביים מרהיבים, איך אמרנו קודם?... ממציאים את עצמם כל הזמן מחדש..

מגבירים הילוך למגפונים משגעים עם עקב גבוה יותר והרבה הרבה עניין על הנעל. שילוב של עורות ופרוות, הדפסים ובדים בעיצובים מקוריים, שיתלבשו היטב עם כל אאוטפיט..

חוזרים לשטוח המגניב, מגפון נוח ושיקי שמביא איתו אמירה החלטית של קוליות!!

לסיכום – את לא צריכה הרבה בחורף הזה כדי לבלוט במקוריות וחינניות שתישאר עמוק בתודעה גם לאחר שתעזבי את החדר.  לעוד דגמים מקוריים ומעניינים תמשיכי לטייל באתר... נעים פה  :)


צרו קשר